Комплект карт для налаштування балансу білого JJC GC-2 5,4 * 8,5 см

(КОД:10308)
Комплект карт для налаштування балансу білого JJC GC-2 5,4 * 8,5 см
JJC

Виробник: JJC

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо на карту Приват або Mono Банку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банку)

Код виробника

GC-2
380 грн.

Комплект карт для налаштування балансу білого JJC GC-2 5,4 * 8,5 см

    JJC GC-2 - це набір з трьох компактних карт різного кольору для точного налаштування балансу білого та експозиції кадру в фото і відео камерах. Кожна з цих карт має своє призначення. Сіра і біла карта призначена для установки балансу білого, а чорна карта використовується для визначення 100% чорного кольору для знімка.

    Для використання сірої карти 18% вам потрібно: зробити знімок карти біля об'єкта зйомки, або на тлі кадру, таким чином, щоб сіра карта була освітлена так само як весь кадр. При цьому карта повинна займати більшу частину знімка, що б фотокамера без проблем могла вважати сенсорами інформацію про висвітлення. В цей час в фотоапараті використовуйте автоматичний режим балансу білого і P (програмний автоматичний) режим. При постобробці знімка в графічному редакторі вкажіть в настройках сірого кольору що сірий колір карти на знімку є 18%. І потім застосуйте його для всіх ваших знімків зроблених при даному освітленні.

    Для використання білої карти вам потрібно: зробити знімок білої карти біля об'єкта зйомки, або на всьому фоні кадру, таким чином, що б карта була максимально освітлена так само як весь кадр. При цьому карта повинна займати більшу частину знімка, що б фотокамера без проблем могла вважати сенсорами інформацію про висвітлення. В цей час в фотоапараті використовуйте автоматичний режим балансу білого і P (програмний автоматичний) режим. Після цього в меню фотокамери виберіть режим «ручний баланс білого». Меню фотоапарата запросить вказати на фотографію, яка на вашу думку є білим кольором при даному освітленні. Виберіть знімок, на якому ви запам'ятали білу карту і підтвердіть вибір кнопкою "OK". Після цього в меню фотокамери виберіть значення, використовувати ручний режим балансу білого. (Custom white balance)

    Для використання чорної карти вам потрібно: зробити знімок чорної карти біля об'єкта зйомки, або на тлі кадру, таким чином, що б карта була освітлена так само як весь кадр. При цьому карта повинна займати більшу частину знімка, що б фотокамера без проблем могла вважати сенсорами інформацію про висвітлення. В цей час в фотоапараті використовуйте автоматичний режим балансу білого і P (програмний автоматичний) режим. При постобробці знімка в графічному редакторі вкажіть в настройках чорної кольору що чорної колір карти на знімку є 100% сірим. І потім застосуйте його для всіх ваших знімків зроблених при даному освітленні.

    Налаштування балансу білого потрібно міняти при кожній зміні освітлення об'єкту зйомки.

    Процеси установки балансу білого в різних моделях фотокамер можуть відрізняться один від одного, більш детально про встановлення балансу білого ви можете прочитати в інструкції до вашого фотоапарата.

  • Матеріал: матовий пластик
  • Розміри: 54 x 85 мм

Теги: балансу білого, JJC, GC-2, сіра карта

Комплект карт для налаштування балансу білого JJC GC-2 5,4 * 8,5 см Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук