Система калібрування X-Rite ColorChecker Passport Photo 2

(КОД:19617)
Система калібрування X-Rite ColorChecker Passport Photo 2
X-Rite

Виробник: X-Rite

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо на карту Приват або Mono Банку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банку)

Код виробника

MSCCPP-B
6 230 грн.

Система калібрування X-Rite ColorChecker Passport Photo 2

ColorChecker Passport Photo 2 від X-Rite - це портативне та універсальне рішення, що допомагає досягти точного кольору та експозиції в особливо компактній упаковці, що забезпечує точність рендерингу з моменту зйомки. Passport Photo 2 також характеризується оновленим програмним забезпеченням для калібрування камери v1.2 для створення профілів камер DNG та ICC, а також спеціальним плагіном Adobe Photoshop Lightroom для створення записів користувача.

Контрольний показник сірого балансу

    18% контрольний показник балансу сірого був доданий до дизайну системи, і цей нейтральний стандартний показник де-факто ідеально підходить для забезпечення точної експозиції при використанні світлових приладів, що відображають, а також для видалення небажаних відтінків кольору під час поствиробництва.

Контрольний показник балансу білого

    Сконструйований таким чином, щоб бути нейтральним по відношенню до спектра і відображати світло рівномірно по всьому видимому спектру, цей контрольний показник є нейтральною контрольною точкою для точної компенсації різних умов освітлення. Порівняно з іншими, здавалося б, простими білими об'єктами спектральний відгук цієї мети забезпечує більшу точність створення налаштувань балансу білого під час зйомки.

Класичний контрольний показник

    Цей компактний показник складається з 24 полів і є компактною версією стандартної системи калібрування кольору ColorChecker Classic. Він забезпечує точну передачу кольору від моменту зйомки і до обробки футажу. Він використовується в поєднанні з програмним забезпеченням для калібрування для створення профілів і дозволяє порівнювати реакцію камери на різні умови освітлення. 24 кольорові поля є звичайними кольорами природних об'єктів, у тому числі небесно-блакитний, відтінки шкіри і зелене листя, і кожна ділянка індивідуально забарвлена ​​для створення суцільного чистого, плоского і насиченого кольору з природною здатністю, що відбиває.

    На додаток до програмного забезпечення Color Calibration v1.2 цей показник також підтримується програмами Hasselblad Phocus, Black Magic DaVinci Resolve та 3D LUT Creator.

Креативний контрольний показник

    Призначений для творчих колірних додатків, цей показник включає чотири ряди колірних фрагментів для додавання повторюваних колірних ефектів у поствиробництві шляхом вибору фрагмента за допомогою інструмента «Піпетка». У центрі мішені є два ряди ділянок з теплими та холодними відтінками для додавання до зображення послідовних колірних ефектів. Нижній ряд складається з обрізних полів для налаштування точок чорного та білого, і ці поля розділені на світлі та темні групи з різницею в 1/3 ступеня, за винятком останнього, який має різницю 1/10 ступеня, і в результаті виходить 32: 1 або 5-ступінчастий загальний динамічний діапазон.

Програмне забезпечення для калібрування кольору

    Оновлене до версії 1.2, доступне програмне забезпечення Color Calibration працює спільно з Passport Photo 2, щоб допомогти створювати власні кольорові профілі та досягати точних кольорів під час поствиробництва. Ця переглянута та покращена версія пропонує можливість створювати профілі камер DNG та ICC за допомогою системи ColorChecker Classic.

    Програмне забезпечення автоматично розпізнає мету для безпосереднього використання, і після створення профілів кольорів для різних умов освітлення цей процес допомагає мінімізувати колірні відмінності між знімками, краще адаптуватися до змішаних умов освітлення і підбирати колірний баланс від сцени до сцени.

    Для більшої гнучкості можна створювати профілі DNG з двома джерелами світла, які об'єднують зображення, отримані при двох різних джерелах світла, для створення єдиного профілю, який можна застосовувати для ще більш широкого спектра умов освітлення. Ці профілі можуть бути створені з використанням будь-яких двох із 21 підтримуваних джерел світла, щоб забезпечити більшу свободу зйомки за різних умов освітлення без необхідності перемикання профілів. Крім того, крім спеціального програмного забезпечення Color Calibration, доступний плагін Adobe Photoshop Lightroom для створення профілів камери безпосередньо в Lightroom Classic і Lightroom Classic CC.

Кейс для транспортування та зберігання

    Однією з відмінних рис системи Passport Photo 2, звичайно ж, є компактна сумка в паспортному стилі. У порівнянні з іншими великогабаритними контрольними показниками, які, як правило, є крихкими або схильними до пошкоджень, компактний форм-фактор Passport Photo 2 разом з міцним пластиковим корпусом і футляром для подорожей дозволяє легко переносити його в будь-який час. Крім того, також у комплекті є шнур, щоб тримати систему під рукою під час зйомки.

Комплектація:

Система калібрування кольору X-Rite ColorChecker Passport Photo 2

Контрольний показник сірого балансу

Контрольний показник балансу білого

Класичний контрольний показник

Креативний контрольний показник

Кейс для транспортування та зберігання

Кріпильний ремінь

Гарантія

Система калібрування X-Rite ColorChecker Passport Photo 2 Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук