Система калібрування X-Rite ColorChecker Passport Video

(КОД:17148)
Система калібрування X-Rite ColorChecker Passport Video
X-Rite

Виробник: X-Rite

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо на карту Приват або Mono Банку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банку)

Код виробника

MSCCPPVC
8 120 грн.

Система калібрування X-Rite ColorChecker Passport Video

    X-Rite ColorChecker Passport Video надає вам інструменти, які дозволяють домогтися більш стабільних результатів, швидше і простіше. Розроблений для професіоналів, непрофесіонали також можуть отримати вигоду з використання цього інструменту в своїх додатках для редагування і кольорокорекції. Жорсткий футляр легко носити з собою, він містить всі чотири тестових діаграми і захищає їх від бруду і вицвітання, коли вони не використовуються.

    Три входять в комплект мішені для колірного калібрування і мішень для фокусування надають широкий спектр можливостей для використання при зйомці. Мішень фокусування може використовуватися для перевірки калібрування об'єктива, а також для установки фокусу на об'єкті. Карта балансу білого допомагає вручну налаштувати баланс білого камери в умовах, що змінюються. Карта відтінків сірого і кольорова чиповая діаграма надають довідкову інформацію про колірному балансі знімків в пості, незалежно від того, чи намагаєтеся ви з'єднати дві різні камери разом або пристосуватися до різних налаштувань освітлення.

Мета відеочіпа

    Чіп-таблиця була спрощена і перероблена, щоб зробити її більш зрозумілою. Мікросхеми з градацією сірого працюють вертикально, що набагато краще відповідає дисплею монітора форми хвилі, ніж горизонтальна шкала. Крім того, хроматичні і тональні чіпи відповідають Відеоспектр і акуратно відображаються на векторному моніторі. Опис стовпців на діаграмі мікросхем наведено нижче:

  • Хроматичний ряд - жовтий, червоний, пурпурний, синій, блакитний, зелений
  • Діапазон відтінків шкіри від темного до світлого і різних відтінків
  • Лінійні кроки шкали сірого для рівномірного балансу сірого з додатковими кроками поруч з областями світлих і темних ділянок
  • Світлі і темні відтінки сірого, включаючи глянсовий чорний, щоб гарантувати, що він досить темний, щоб охопити діапазон цифрової камери

Цільовий баланс білого

    Створення балансу білого в камері допомагає почати з нейтральної точки для всіх знімаються вами зображень. Балансування матеріалу для забезпечення постійного колірного балансу робить редагування більш плавним і менш різким при переході від одного кадру до іншого. Стабільний колірний баланс також може прискорити корекцію, а зі збільшенням швидкості і простоти у вас може з'явитися більше часу і енергії для вивчення творчого вибору кольору.

Цільова шкала сірого

    Три панелі цільової шкали сірого - це білий, сірий 40 IRE і чорний. Ці цілі можуть використовуватися для вирівнювання експозиції та контрастності камер, які ви можете порівняти на знімальному майданчику, і можуть допомогти забезпечити точну візуалізацію середніх тонів, наприклад тілесних тонів. Комбінація білих, сірих і чорних плям дозволяє вам оцінити експозицію, щоб запобігти обрізку світлих ділянок, при цьому захищаючи деталі в тінях, а 40 IRE забезпечує хороший стандарт для порівняння експозиції на обличчях.

Мета фокусування

    Мішень фокусування може використовуватися для підтвердження / регулювання відстані фокуса / заднього фокуса об'єктива. Ви також можете використовувати його для перевірки фокусування і порівняння різкості ваших об'єктивів один з одним.

  • Міцний жорсткий футляр
  • Чотири цілі калібрування кольору / камери
  • Таблиця кольорових чіпів
  • Карта балансу білого і карта відтінків сірого
  • Мета фокусування

Система калібрування X-Rite ColorChecker Passport Video Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук