Панорамна головка Сфера-1L

(КОД:11844)
Панорамна головка Сфера-1L
Сфера-69

Виробник: Сфера-69

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо готівкові та безготівкові платежі

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при безготівковій оплаті)

Код виробника

Sfera1L
5 662 грн.

Панорамна головка Сфера-1L

Матеріал: алюмінієвий сплав, полімери

Вага: 0.48 кг

Рекомендоване навантаження: 2 кг*

Горизонтальний ротатор: клік-стопи через 45,30,15 градусів

Вертикальний ротатор: клік-стопи через 15 градусів

* При кріпленні камери до поворотної планки. При використанні швидкознімного майданчика, L-адаптера, додаткового батарейного блоку на фотоапараті, значення рекомендованого навантаження буде зменшуватися, т.к. збільшується плече навантаження

Схема дистанцій для налаштування положення нодальної точки:

А:50-120 мм, В:40-110 мм, З:160 мм

У базовій комплектації немає швидкознімного майданчика, оскільки ця модель орієнтована на камери з батарейним блоком, слід звернути увагу до діапазон відстаней А. При установці швидкознімного майданчика, діапазон дистанцій А зменшується на 20 мм, тобто. 30-100 мм

База даних з розташування НОДАЛЬНОЇ ТОЧКИ у різних об'єктивах: http://wiki.panotools.org/Entrance_Pupil_Database


Опис:

Особливістю даної моделі є подовжена основа, що дозволяє встановлювати на панорамну головку фотоапарати з батарейним блоком, а також використовуючи L-адаптер, знімати панорами при горизонтально-орієнтованому фотоапараті. Габарити панорамної головки: довжина 19 см, висота 22 см, ширина 8 см (за розміром ротатора)

Якщо бленда об'єктива виступає за основу фотоапарата (там де гніздо кріплення до штатива), то вона може впиратися в поворотну планку ПГ. Уникнути цього дозволить використання швидкознімного майданчика.

1) Гвинт для кріплення фотоапарата

2) Регульований упор, призначення якого в чіткій фіксації фотоапарата вздовж осі поворотної планки (5), не даючи можливості фотоапарату провертатися на поворотній планки, також з його допомогою "запам'ятовується" позиція, що відповідає нодальній точці об'єктива. Тобто, після знаходження положення нодальної точки, упор фіксується гвинтом, і надалі потрібно буде лише підставити до нього фотоапарат і прикрутити гвинтом, що фіксує (1).

3) Стійка

4) Притискна гайка. Послабивши гайку можна здійснювати нахил поворотної планки (5) по відношенню до горизонту, затягнуту гайку, планка фіксується в нерухомому положенні. Немає потреби надмірно затягувати або послаблювати гайку, регулюйте зусилля відповідно до фіксації планки-360

5) Поворотна планка. Поєднана із вбудованим вертикальним ротатором із клацаннями через кожні 15 градусів. При зйомці багаторядних панорам можна встановити кут нахилу до горизонту кратний 15. При зйомці однорядних панорам фішай-об'єктивами ротатор допомагає легко встановлювати фотоапарат в положення 0 градусів до горизонту і в положення 90 градусів для зйомки зеніту або надиру. Фіксується притискною гайкою (4)

6) Основа, яка служить напрямною для переміщення горизонтального ротатора (9)

7) Кришка горизонтального ротатора (9). Зняти кришку можна після відкручування штифта, що з'єднує її та ротатор. Після зняття кришки можна змінювати місця розташування кульок і пружинок для отримання іншого кута спрацьовування ротатора.

8) Вбудований бульбашковий рівень, центр якого відповідає центру обертання ротатора, і є відміткою для налаштування НТ центральної осі об'єктива. Для цього встановлюємо фотоапарат на ПГ та повертаємо поворотну планку так, щоб об'єктив дивився в основу ПГ (положення зйомки надиру). Після цього, зміщуючи горизонтальний ротатор вздовж основи ПГ, домагаємося поєднання центру об'єктива та центру бульбашкового рівня.

9) Гвинт для фіксації горизонтального ротатора (10) щодо зміщення вздовж основи панорамної головки

10) Регульований горизонтальний ротатор з клацанням через 15, 30 і 45 градусів. Для заміни кута не потрібно знімати ротатор з ПГ, достатньо зняти кришку з бульбашковим рівнем. За умовчанням встановлений крок ротатора через 30 градусів, що відповідає 12 кадрів на коло або 6 кадрів знятим через кожні 2 клацання. У конструкції ротатора використовується акрилова вставка, яка значно збільшує ресурс ротатора, а також робить чіткими клацання при обертанні ротатора. Зсув ротатора вздовж горизонтальної осі здійснюється після ослаблення фіксуючого гвинта (9). Також є додатковий гвинт М4, який можна використовувати для додаткової фіксації ротатора.

Схема для встановлення кута спрацьовування тріскачки ротатора.

На схемі кольоровими кружками показані місця для встановлення кульок та пружинок.

Різьблення в основі ротатора 1/4 дюйма, вона служить для з'єднання з майданчиком штативної головки (тобто ПГ кріпиться до штативу також як і фотоапарат, прикручується до майданчика штативної головки). Глибина різьбового отвору 7 мм. Для кріплення ПГ безпосередньо до центральної колони штатива можна встановити шайбу з різьбленням 3/8 дюйма.

Комплектація:

1) Панорамна головка

2) Ключі шестигранні

3) Запасні елементи ротатора (кульки, пружинки, штифти)

Порівняльне фото сумок для моделей Сфера-1L та Сфера-1S:

Розмір сумки для Сфера-1S: 22х13х7, 5 см

Розмір сумки для Сфера-1L: 24х17, 5х9, 5 см

Панорамна головка Сфера-1L Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук