Панорамна головка Сфера-1m

(КОД:11842)
Панорамна головка Сфера-1m
Сфера-69

Виробник: Сфера-69

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо готівкові та безготівкові платежі

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при безготівковій оплаті)

Код виробника

Sfera1m
5 444 грн.

Панорамна головка Сфера-1m

Панорамна головка "Сфера-1М"

Найкраще співвідношення ціни/функціональності!

Дана модель комплектується компактнішим ротатором, порівняно з 1S і має більший діапазон дистанцій для налаштування нодальної точки, що дозволяє встановлювати на неї ширший діапазон фототехніки.

Матеріал: алюмінієвий сплав, полімери

Вага: 0.435 кг

Рекомендоване навантаження: 2 кг*

Вертикальний ротатор: клік-стопи через 15 градусів.

Горизонтальний ротатор: клік-стопи через 453015 градусів.

* При кріпленні камери до поворотної планки. При використанні швидкознімного майданчика, L-адаптера, значення рекомендованого навантаження буде зменшуватися, т.к. збільшується плече навантаження

Прочитати статтю про вибір панорамної голівки!

Схема дистанцій для налаштування положення нодальної точки:

А:25-70 мм, В:45-120 мм, З:160 мм

База даних з розташування НОДАЛЬНОЇ ТОЧКИ у різних об'єктивах: http://wiki.panotools.org/Entrance_Pupil_Database

1) Гвинт для кріплення фотоапарата

2) Регульований упор, призначення якого в чіткій фіксації фотоапарата вздовж осі поворотної планки, не даючи можливості фотоапарату провертатися на поворотній планці, також з його допомогою "запам'ятовується" позиція, що відповідає нодальній точці об'єктива. Тобто, після знаходження положення нодальної точки, упор фіксується гвинтом, і надалі потрібно буде лише підставити до нього фотоапарат і прикрутити гвинтом, що фіксує (1).

3) Стійка

4) Поворотна планка. Поєднана із вбудованим вертикальним ротатором із клацаннями через кожні 15 градусів. При зйомці багаторядних панорам можна встановити кут нахилу до горизонту кратний 15. При зйомці однорядних панорам фішай-об'єктивами ротатор допомагає легко встановлювати фотоапарат в положення 0 градусів до горизонту і в положення 90 градусів для зйомки зеніту або надиру. Фіксується притискною гайкою (5)

5) Притискна гайка. Послабивши гайку, можна здійснювати нахил поворотної планки по відношенню до горизонту, затягнуту гайку, планка фіксується в нерухомому положенні. Немає потреби надмірно затягувати або послаблювати гайку, регулюйте зусилля відповідно до фіксації поворотної планки.

6) Основа, яка служить напрямною для переміщення горизонтального ротатора (9)

7) Гвинти із шестигранною головкою, що фіксують горизонтальний ротатор

8) Вбудований бульбашковий рівень, центр якого відповідає центру обертання ротатора, і є відміткою для налаштування ПГ центральної осі об'єктива.

9) Регульований горизонтальний ротатор із клацаннями через 15, 30 та 45 градусів. За замовчуванням встановлено крок тріскачки через 30 градусів, що відповідає 12 кадрів на коло або 6 кадрів знятим через кожні 2 клацання. У конструкції ротатора використовується акрилова вставка, яка значно збільшує ресурс ротатора, а також робить чіткими клацання при обертанні ротатора. Зсув ротатора вздовж горизонтальної осі здійснюється після ослаблення за допомогою шестигранного ключа фіксуючих гвинтів (7). Після встановлення ротатора в потрібному положенні, болти затягуються (не намагайтеся їх сильно затягнути, досить невеликого зусилля, щоб ротатор був зафіксований нерухомо). Для зміни кута ротатора, його потрібно зняти з панорамної головки, а потім, за наведеною нижче схемою, встановити кульки і пружинки.

Якщо бленда об'єктива виступає за основу фотоапарата (там де гніздо кріплення до штатива), то вона може впиратися в поворотну планку ПГ. Уникнути цього дозволить використання швидкознімного майданчика або майданчика для компактних камер.

Схема для встановлення кута спрацьовування тріскачки ротатора:

Для зміни кута тріскачки ротатора, його необхідно від'єднати від основи ПГ, попередньо викрутивши 2 гвинти, що знаходяться поруч із бульбашковим рівнем. На схемі кольоровими кружками показані місця для встановлення кульок та пружинок.

Різьблення в основі ротатора 1/4 дюйма, вона служить для з'єднання з майданчиком штативної головки. Глибина різьбового отвору 7 мм. Для кріплення ПГ безпосередньо до центральної колони штатива можна встановити шайбу з різьбленням 3/8 дюйма.

Використання спільно з ПГ "Сфера-1М" L-адаптера вимагає виконання наступної умови:

Комплектація:

1) Панорамна головка

2) Ключі шестигранні

3) Запасні елементи ротатора (кульки, пружинки, штифти)

Панорамна головка Сфера-1m Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук