Olympus OM-D E-M1 Mark II (Body Only)

(КОД:11879)
  Olympus OM-D E-M1 Mark II  (Body Only)
Olympus

Виробник: Olympus

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо готівкові та безготівкові платежі

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 3000грн при безготівковій оплаті)

Код виробника

V207060BU000
62 182 грн.

Olympus OM-D E-M1 Mark II (Body Only)

цифрова цифрова камера Olympus OM-D E-M1 Mark II
Технічні характеристики:
матриця: Live MOS-сенсор формату 4/3
новий 8-ядерний процесор TruePic VIII
електронний відеошукач з роздільною здатністю 2,36 млн крапок
    OM-D E-M1 Mark II від Olympus – це універсальна, довговічна бездзеркальна камера з матрицею типорозміру 4/3. Камера оснащена 20-мегапіксельним сенсором Live MOS і найновішим графічним процесором TruePic VIII. Все це дозволяє знімати гарні та якісні фотографії та відео. Датчик і процесор також забезпечують підвищену чутливість ISO 25600 для якісної роботи в умовах низького освітлення, а 5-осьова стабілізація зображення зі зсувом датчика також допомагає мінімізувати появу тремтіння камери при більш різкій зйомці ручної роботи. Крім того, конструкція датчика також включає 121 точку перехресного типу, а також 121 область виявлення контрастності для швидкого і точного фокусування та відстеження об'єкта.
    E-M1 Mark II також має міцну конструкцію з магнієвого сплаву, стійку до атмосферних впливів для роботи у різних кліматичних умовах. Корпус також оснащений електронним видошукачем з діагоналлю 2,36 м та сенсорним РК-дисплеєм із змінним кутом нахилу 1,04 м та 1,04 м для роботи під різними кутами. Вбудований Wi-Fi розширює можливості спільного використання та віддаленої зйомки, а також два слоти для карт пам'яті SD та порт USB 3.0 типу C розширюють можливості збереження файлів.
Інші характеристики камери:
    Режим зйомки високої роздільної здатності забезпечує еквівалентний вихід 50-мегапіксельного зображення шляхом об'єднання восьми окремих кадрів JPEG, які записуються протягом однієї секунди, в одне зображення для виняткової деталізації. У проміжку між кожною з восьми експозицій механізм стабілізації зміщення сенсора злегка переміщається, щоб отримати більше інформації, ніж за одну експозицію, і ці кадри потім об'єднуються в кінцевий JPEG з більшою роздільною здатністю та деталізацією кольору. Процесор TruePic VIII допомагає цьому процесу компенсувати будь-яке розмиття руху об'єкта, і цю функцію також можна налаштувати для запису 25-мегапіксельних зображень для гнучкості розміру файлу.
    Безшумна робота затвора. Ви можете вимкнути звук затвора та інші електронні звуки для тихої зйомки, особливо на природі.
Режими Live Bulb та Live Time можна використовувати для створення креативних зображень із великою витримкою. Live Bulb дозволяє тримати затвор відкритим до однієї хвилини, а Live Time дозволяє натиснути кнопку спуску затвора один раз, щоб відкрити затвор, а потім знову натиснути протягом хвилини, щоб завершити експозицію.
Live Composite – це унікальний режим тривалої експозиції, який дозволяє поступово нарощувати експозицію з часом.
Зйомка інтервалу підтримується до 999 кадрів з інтервалом від 1 секунди до 24 годин.
    Функція фокусування в камері автоматично записує вісім зображень об'єкта при невеликому зміщенні площини фокуса, а потім об'єднує експозиції в один кадр, щоб показати збільшену глибину різкості.
    Режими кольору: i-Enhance, Яскравий, Природний, Приглушений, Портретний, Монотонний, Користувальницький, Електронний портрет, Підводний та Художні фільтри.
Доступні 14 різних художніх фільтрів: поп-арт, софт-фокус, м'яке світло, світла тональність, зерниста плівка, пінхол, діораму, крос-процес, ніжна сепія, драматична тональність, контурна різкість, акварель, вінтаж та фільтр Partial Color.
    Режим мультиекспозиції дозволяє поєднувати в одному кадрі два послідовно виконані кадри, для підтримки контрольованого значення експозиції.
Інші мови: англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, японська, корейська, традиційна китайська, спрощена китайська, російська, чеська, голландська, датська, польська, португальська, шведська, норвезька, фінська, хорватська, словенська, угорська, грецька , турецьку, латиську, естонську, литовську, українську, сербську, болгарську, румунську, індонезійську, малайську та тайську.
Технічні характеристики:
Обробка зображення
Кріплення об'єктива: мікро 4/3
Формат камери: мікро 4/3 (2-кратний коефіцієнт кадрування)
Фактична кількість пікселів: 21,8 мегапікселя
Ефективно: 20,4 мегапікселя
Максимальна роздільна здатність: 5184 x 3888
Співвідношення сторін: 4:3
Тип датчика: MOS
Розмір сенсора: 17,4 х 13 мм
Формат файлу зображення: JPEG, RAW
Бітова глибина: 12-біт
Стабілізація зображення: зсув матриці, 5-осьовий
Контроль експозиції
Чутливість ISO: Авто, від 200 до 6400 (розширена: від 64 до 25600)
Механічна витримка: 1/8000 до 60 секунд
Електронний затвор: 1/32000 до 60 секунд
                                     від 1 до 30 хвилин у режимі ручної витримки
Метод виміру: Центрально-середньозважений, багатозонний, точковий
Режими експозиції: Пріоритет діафрагми, Авто, Ручний, Програма, Пріоритет витримки
Компенсація експозиції: від -5 до +5 EV (кроки 1/3, 1/2, 1 EV)
Діапазон виміру

Olympus OM-D E-M1 Mark II (Body Only) Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук