Sony Alpha a7S III Mirrorless Digital Camera (Body Only)

(КОД:20650)
Sony Alpha a7S III Mirrorless Digital Camera (Body Only)
SONY

Виробник: SONY

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо на карту Приват або Mono Банку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банку)

Код виробника

ILCE7SM3B.CEC
167 986 грн.

Sony Alpha a7S III Mirrorless Digital Camera (Body Only)

Бездзеркальна цифрова камера Sony Alpha a7S III


Ключові характеристики:


12-мегапіксельна повнокадрова матриця Exmor R BSI CMOS


16-бітний Raw, гамма HLG та S-Log3


UHD 4K 120p відео, 10-бітне 4: 2: 2 відео


759-точковий швидкий гібридний автофокус


Комплектація:


Бездзеркальна цифрова камера Sony Alpha a7S III


Літій-іонний акумулятор Sony NP-FZ100 (2280 мАг)


Зарядний пристрій Sony BC-QZ1


USB-кабель типу C до типу A


Кабельний протектор


Плечовий ремінь


2 кришки


Гарантія


    Оптимізоване відео, оптимізована чутливість, оптимізована швидкість Sony Alpha a7S III піднімає планку можливостей звичайної повнокадрової бездзеркальної камери. Оновлена ​​12,1-мегапіксельна матриця Exmor R BSI CMOS та оновлений процесор обробки зображень BIONZ XR забезпечують більш високу продуктивність, покращене шумозаглушення та ширший динамічний діапазон, поряд із записом відео UHD 4K 120p та внутрішньою 10-бітною дискретизацією2.


    Відео - це основне застосування камери a7S III, а удосконалення сенсора і процесора забезпечують більш високу швидкість зчитування і значно скорочують роль ковзного затвора, поряд з високою швидкістю внутрішнього запису, 16-бітним необробленим виведенням через повнорозмірний порт HDMI та гнучкістю керування рухом із вибором змінної частоти кадрів. A7S III також позбавляється обмежень часу запису і включає HLG для прямого виробництва HDR, а також профілі гами S-Log2 / S-Log3 для розширеного виробництва HDR з редагуванням.


    Оновлена ​​конструкція сенсора також забезпечує покращену роботу автофокусування за рахунок 759 точок визначення фази, які забезпечують інтелектуальне відстеження об'єкта та автофокусування по очах у реальному часі для забезпечення критичного фокусування на об'єктах, що рухаються у всіх режимах запису. Сенсор та процесор BIONZ XR також забезпечують вражаючу чутливість із розширеним діапазоном ISO 40-409600, а також швидку безперервну зйомку зі швидкістю 10 кадрів за секунду до 1000 послідовних необроблених кадрів. Крім того, доступна 5-осьова стабілізація зображення SteadyShot INSIDE зі зсувом датчика зображення, що зводить до мінімуму появу тремтіння камери до 5,5 ступенів.


    На додаток до засобів обробки зображень, Sony також внесла деякі зміни у фізичний дизайн a7S III, включаючи задній РК-дисплей з шарнірною конструкцією, що відкривається збоку, і вражаючий електронний видошукач OLED. Система меню камери також була оновлена ​​для інтуїтивнішої навігації, а дизайн корпусу сприяє кращому відводу тепла для покращення можливостей безперервного запису. Крім того, два слоти для карт пам'яті підтримують роботу з картами пам'яті CFexpress Type A або SD UHS-II для гнучкого та високошвидкісного зберігання файлів.


    Матриця Exmor RS BSI CMOS 12,1 МП та процесор обробки зображень BIONZ XR


Модернізований повнокадровий CMOS-сенсор на 12,1 МП тепер має конструкцію Exmor RS із заднім підсвічуванням, щоб досягти покращеної чіткості та зниження шуму поряд з очікуваною вражаючою чутливістю від ISO 80-102400 та розширеним діапазоном ISO 40-409600. Оновлена ​​конструкція сенсора також забезпечує в 2 рази більшу швидкість зчитування в порівнянні з попередніми поколіннями сенсорів і, у поєднанні з оновленим процесором зображень BIONZ XR, значно скорочує швидкість затвора в 3 рази і до 8 разів швидше, ніж обробка та загальне керування камерою. Комбінація сенсора та процесора також допомагає досягти широкого динамічного діапазону, приблизно до 14 ступенів для фотографій та 15 ступенів для відео, а також безперервної зйомки для фотографій зі швидкістю 10 кадрів за секунду до 1000 файлів RAW.


    Відео UHD 4K 120p, 10-бітовий внутрішній запис 4: 2: 2


Запис відео UHD 4K можливий з частотою кадрів до 120p, з використанням повного зчитування пікселів без об'єднання. Внутрішня 10-бітна вибірка 4:2:2 також можлива у всіх режимах запису, а при зовнішньому записі через повнорозмірний порт HDMI A також можливий 16-бітний необроблений висновок для ще більшого тонального відтворення та гнучкості у поствиробництві. Крім того, були розроблені два кодеки: XAVC HS, який використовує кодування HEVC/H.265 для збереження більшої деталізації при менших бітрейтах, і XAVC SI, який є внутрішньокадровим кодеком для стабільної продуктивності та якості при бітрейтах до 600 Мбіт/с.


    Високошвидкісний запис зі швидкістю 120 кадрів в секунду також забезпечує 4- і 5-кратний уповільнений запис відео з частотою відтворення кадрів, встановленою на 30p або 24p, або, при переході до роздільної здатності Full HD, ефективна частота кадрів 240p також доступна для ще більшого керування рухом . Крім того, a7S III не має обмежень за часом запису, що дозволяє записувати необмежену довжину відеокліпу. Фізична конструкція камери також відрізняється покращеною тепловідвідною структурою, чтпро сприяє збільшенню часу запису, приблизно до 60 хвилин при роздільній здатності 4K60p.


    Маючи великі елементи керування кольором і гамою, що настроюються, a7S III дозволяє користувачам налаштовувати гаму, рівень чорного, рівень кольору і багато іншого. Крім того, користувачі можуть використовувати ту ж криву гами S-Log2, що і на високоякісних камерах Sony Cinema, яка збільшує динамічний діапазон відеосигналу на 1300% порівняно з традиційним REC709. Також доступна підтримка HLG (Hybrid Log-Gamma), поряд з колірним простором BT.2020, для запису в широкій гамі кольорів, і, крім S-Log2, також доступний S-Log3 для створення 15+-стоп. динамічний діапазон з покращеним контролем градації в тіньових та напівтонових областях зображення.


    Система швидкого гібридного автофокусування


Охоплюючи 92% площі зображення, система швидкого гібридного автофокусування включає 759 точок визначення фази та 425 зон визначення контрасту для швидкого та точного фокусування у різних умовах освітлення з чутливістю до -6 EV. Ця система фокусування доступна для використання у всіх режимах запису, що дозволяє використовувати її як у відео, так і у фото. Крім того, він може швидко фіксуватися на об'єктах і може використовувати відстеження об'єктів, що рухаються в реальному часі. Автофокусування очей у реальному часі, яке підходить як для людей, так і для тварин, також забезпечує критичну різкість при зйомці портретів. Допомагаючи точно налаштувати роботу системи фокусування, семиетапна швидкість переходу автофокусування та п'ятиетапне регулювання чутливості зсуву об'єкта автофокусування дозволяють максимально уточнити, наскільки швидко фокус зміщується від точки до точки і наскільки плавно відбувається зміщення фокусування.


    5-осьова стабілізація зображення SteadyShot INSIDE


Камера a7S III оснащена покращеною 5-осьовою системою стабілізації зображення SteadyShot INSIDE з ефективним кроком 5,5 ступенів, що компенсує п'ять різних типів тремтіння камери, що виникають під час ручної зйомки фотографій та відео. Це дає можливість користувачам впевнено використовувати будь-який об'єктив, навіть адаптовані для отримання критичних зображень, не стикаючись з розмитістю через тремтіння камери.


    Крім того, спеціально для відео є режим Active IS, який додає ще більш точні методи стабілізації для ще більш плавного знімка.


    Дизайн корпусу та можливості підключення


Вражаючий видошукач QXGA OLED Tru-Finder з високою роздільною здатністю 9440000 точок і збільшенням 0,9x забезпечує винятково яскраве, чітке і детальне зображення на рівні очей. Цей видошукач має спеціальне налаштування високої якості 120 кадрів в секунду для плавного рендерингу руху, а фізична конструкція видошукача має довгу точку огляду 25 мм, поле огляду 41 ° і має покриття на крайньому елементі видошукача для зручності очищення.


Спеціально розроблений для камер серії a7 3,0-дюймовий шарнірно-поворотний екран з роздільною здатністю 1,44 м точок, що відкривається збоку, дозволяє працювати як під великим, так і під низьким кутом, а також має фронтальне положення для відеоблогу. Видошукач оснащений сенсорним екраном для інтуїтивно зрозумілого керування зйомкою та навігацією по меню.


Обидва слоти для двох карт пам'яті підходять для карт пам'яті CFexpress типу A або SD. Конструкція з двома слотами дозволяє зберігати та обробляти файли одночасно і може бути налаштована для розділення типів файлів або може використовуватись для запису переповнення. Крім того, обидва слоти для карток розраховані на підтримку карток пам'яті UHS-II для більш високої швидкості передачі.


Змінена структура меню стала інтуїтивнішою і доповнює різні робочі процеси та вибір налаштувань для запису відео та фотозйомки. Система меню також працює у поєднанні із сенсорним екраном на задньому РК-дисплеї.


Покращений захист від атмосферних впливів, включаючи посилене ущільнення навколо кришки акумуляторного відсіку, кришки клемної коробки та з'єднань шасі, використовується для захисту від пилу та вологи для надійної роботи у суворих погодних умовах.


Вміщує літій-іонний акумулятор високої ємності NP-FZ100, який забезпечує приблизно 510 знімків/80 хвилин запису на одну зарядку при використанні видошукача або 600 знімків/95 хвилин запису на одній зарядці при використанні заднього РК-дисплея.


Повнорозмірний порт HDMI A забезпечує більш надійне з'єднання під час роботи із зовнішніми рекордерами.


На додаток до порту micro-USB було додано порт USB 3.2 Gen 1 Type-C для швидкої та надійної підтримки модему. З'єднання USB Type-C дозволяє заряджати камеру або отримувати живлення від основного джерела живлення під час підключення.


Порти для навушників 3,5 мм та зовнішнього мікрофона дозволяють краще контролювати запис звуку.


Вбудований модуль Wi-Fi дозволяє віддалено керувати камерою і миттєво передавати зображення на мобільні пристрої для прямого обміну в Інтернеті, а підтримка діапазонів 2,4 і 5

Sony Alpha a7S III Mirrorless Digital Camera (Body Only) Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук