Стабілізатор Moza AirCross 2 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer

(КОД:20460)
Стабілізатор Moza AirCross 2 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer
MOZA (Gudsen)

Виробник: MOZA (Gudsen)

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо на карту Приват або Mono Банку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банку)

Код виробника

ACGN01
12 700 грн.

Стабілізатор Moza AirCross 2 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer

Інноваційна структура для легкого налаштування

    AirCross 2 володіє інноваційним дизайном, який встановлює камеру поряд з двигуном нахилу, щоб зробити ваше зйомку більш стабільною. Батареї і карту пам’яті можна замінити, не знімаючи камеру, так як конструкція повністю виключає блокування інтерфейсу камери і кришки батарейного відсіку. Додатковий кронштейн полегшує перемикання камери між портретним і ландшафтним режимом. Краща сумісність з великим монтажним простором

    Завдяки чудовій двигуну і ретельно продуманому монтажного простору, MOZA AirCross 2 може працювати з більшістю беззеркальних і дзеркальних камер з микролинзами або звичайними об’єктивами. Крім того, MOZA AirCross 2 сумісний з різними унікальними камерами і комбінаціями об’єктивів. Будь то BMPCC 4K з дуже великою шириною, надщільним мікрооб’єктивом і зум-об’єктивом з великою апертурою або професійним DLSR з вертикальною ручкою зйомки.

MOZA Spark Power Supply System 2.0

    Акумулятор підвищеної ємності 3000 мАч забезпечує MOZA AirCross 2 до 12 годин автономної роботи. Батарея має власний USB-інтерфейс для зарядки і може заряджатися від зовнішнього джерела живлення. Це просто і зручно в будь-який час і в будь-якому місці.

    Інтерфейс зарядки акумулятора підтримує швидку зарядку, і для зарядки за допомогою зарядного пристрою на 18 Вт потрібно всього 1,5 години. Три виходи Multi-CAN з джерелом живлення 7,8 в можуть забезпечувати живлення для фолоу фокуса і камери.

  • Ємність акумулятора 3000 мАч
  • Час зарядки 1.5 години
  • Час роботи 12 години

Тривісний дизайн замку

    Дизайн з 3-ма засувками має значення. Засувка на кожній осі економить ваше балансувальне зусилля. Кінематографісти на ходу можуть легко взяти його з собою і почати заново з повторюваних налаштувань.

Неймовірно компактний. Неймовірно легкий.

    Завдяки своєму вишуканому дизайну AirCross 2 виходить за межі свого першого покоління, досягаючи загальної ваги 950 г, включаючи батарею, що робить його самим легким стабілізатором у своєму роді на ринку.

Розширені режими зйомки

    MOZA AirCross 2 оснащений усіма передовими функціями відеозйомки стабілізаторів MOZA і може реалізовувати покадровий, початковий режим, режим спортивного спорядження і кілька режимів проходження в різних сценах.

  • Timelapse
  • Мультирежимне відслідковування
  • Початковий режим
  • Режим спортивного спорядження

Автонастройка для оптимальної продуктивності

    Ефективна система розрахунку штучного інтелекту дозволяє додатком MOZA вибирати оптимальні параметри на основі загальної ваги підвісу, зменшуючи незручності переналагодження.

Все включено в панель управління

Кнопки, такі як «розумне колесо», «колесо набору» і «розумний» тригер, дозволяють користувачеві відразу ж керувати камерою, а OLED-екран забезпечує інтуїтивно зрозуміле відображення стану підвісу і параметрів камери. Повністю контролювати кожну деталь ще ніколи не було так просто!

  • Розумне керування
  • OLED екран
  • Розумний трігер

Moza AirCross 2 Підходить для всього

    Кнопки, такі як «розумне колесо», «колесо набору» і «розумний» тригер, наділяють користувача плавним управлінням камерою, OLED-екран забезпечує інтуїтивно зрозуміле відображення статусу підвісу і параметрів камери. Повністю контролювати кожну деталь ще ніколи не було так просто!

Стильний дизайн

    Дизайн, натхненний Star Wars, об’єднує вашу уяву і славу. Візьміть свій кардан і слідуйте за своєю метою, ви – основний момент на вулиці.

Стабілізатор Moza AirCross 2 3-Axis Handheld Gimbal Stabilizer Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук