Wise Advanced 1TB Portable & Cinema USB 3.1 Gen 2 SSD

(КОД:19451)
Wise Advanced 1TB Portable & Cinema USB 3.1 Gen 2 SSD
Wise

Виробник: Wise

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо на карту Приват або Mono Банку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банку)

Код виробника

PTS-1024
Доступні моделі
1TB 2TB 512GB
13 867 грн.

Wise Advanced 1TB Portable & Cinema USB 3.1 Gen 2 SSD

Розроблений для використання в робочих процесах відео 4K і зйомках на місці, портативний і кінотеатральний твердотільний накопичувач USB 3.1 Gen 2 від Wise може похвалитися портом USB 3.1 Gen 2 Type-C, швидкістю читання до 550 МБ/с і швидкістю запису до 520 МБ/с, що робить його ідеальним для швидкої передачі великих файлів 4K RAW. Накопичувач розміщено у водонепроникному, пило-, ударостійкому та захищеному від рентгенівського випромінювання корпусі, а також оснащений кріпленням для гарячого башмака, зручним для зйомки на місці.

Загальні характеристики

Призначений для створення відео 4K

На відміну від твердотільних накопичувачів загального призначення для персональних комп’ютерів, портативні твердотільні накопичувачі Wise розроблені спеціально для складних вимог відеоіндустрії. Він розроблений не тільки як швидкий, але й стабільний і сумісний з широким спектром професійних камер 4K і зовнішніх моніторів. Портативні твердотільні накопичувачі Wise створені для відеозйомки з надзвичайно плавним потоковим передаванням даних і високою швидкістю запису для 4K RAW.

Продуктивність

Постійна швидкість запису до 520 МБ/с оптимізує створення відео 4K. Завдяки швидкості читання до 550 МБ/с ви можете швидко передавати великі файли RAW.

Довговічність

Wise Advanced Portable SSD є водонепроникними, пилонепроникними, ударостійкими, стійкими до рентгенівських променів і можуть працювати в діапазоні температур від 32°F-158°F/0°C-70°C.

Wise Advanced 1TB Portable & Cinema USB 3.1 Gen 2 SSD Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук

Рекомендовані товари