Монітор-рекордер Convergent Design Apollo

(КОД:12805)
Монітор-рекордер Convergent Design Apollo
Convergent Design

Виробник: Convergent Design

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо готівкові та безготівкові платежі

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при безготівковій оплаті)

Код виробника

100-10025-100
157 500 грн.

Монітор-рекордер Convergent Design Apollo

Портативний 4-канальний рекордер, створений на основі популярного камерного рекордера-монітора Odyssey7Q. На відміну від сімейства Odyssey, орієнтованого на високоякісний запис кінематографічного рівня до 4k RAW, Apollo призначений для тих областей масового відеовиробництва, де потрібна багатокамерна зйомка з багатоканальним записом. Apollo може записувати одночасно до чотирьох несинхронних незалежних відеосигналів HD. При цьому він може одночасно здійснювати моніторинг будь-якого з вхідних сигналів або відображати всі чотири сигнали в режимі Quad-Split або виконувати функцію комутатора, здійснюючи промикання будь-якого з вхідних сигналів на вихід.


Запис здійснюється на SSD носії стандартного 2,5-дюймового форм-фактора, для яких є два слоти. За допомогою CD Apple ProRes Transfer Tool запис може бути експортований у вигляді окремих Apple ProRes файлів з єдиним тайм-кодом або, в майбутньому, як єдиний мультикамерний QuickTime файл. Для запису рекомендується використовувати лише SSD, які поставляються Convergent Design або моделі інших виробників, сертифіковані для цього рекордера.


Рекордер оснащений чудовим 7,7-дюймовим OLED екраном з акуратною передачею кольору, глибоким чорним кольором і високим контрастом. Монітор підтримує вибір різних гамма-корекцій, як фабричних, так і користувацьких, у тому числі 3D LUT. Для полегшення роботи оператора і задач аналізу зображення є багатий набір таких функцій, як False Color, Focus Assist, Histogram, Pixel Zoom, Spot Meter, Vectorscope, Waveform, Zebra.


Управління рекордером здійснюється за допомогою ємнісного сенсорного екрану, а в перспективі передбачена і панель керування.


Всі продукти компанії давно зарекомендували себе як надійні та міцні пристрої та Apollo не є винятком. Його корпус виконаний з магнієвого сплаву, а екран захищений протектором.


Цей унікальний рекордер-монітор-комутатор завдяки функціям, які не має жодного подібного пристрою, знайде застосування в широкому спектрі завдань, від багатокамерної фіксації подій до художньої зйомки.

- Запис до 4 HD потоків

- робота з несинхронними джерелами

- Запис у ProRes

- Чиста безпідривна комутація джерел

    на вихід пристрою

- OLED дисплей

- Відображення джерел у повноекранному режимі

   або всіх чотирьох одночасно (Quad View)

- Сенсорний екран

- Підтримка 3D-LUT

- Входи відео SDI (х4) та HDMI (х1)

- Виходи SDI та HDMI

- Функції контролю зображення False Color, Focus Assist,

   Histogram, Pixel Zoom, Spot Meter, Vectorscope, Waveform, Zebra

- Міцний металевий корпус

Монітор-рекордер Convergent Design Apollo Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук