Hollyland Mars 4K Wireless Video Transmission System

(КОД:22633)
Hollyland Mars 4K Wireless Video Transmission System
Hollyland

Виробник: Hollyland

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо готівкові та безготівкові платежі

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при безготівковій оплаті)

Код виробника

MARS 4K
29 358 грн.

Hollyland Mars 4K Wireless Video Transmission System

    Додайте до 4K30 бездротову передачу відео на підвісну, бездзеркальну або цифрову камеру, використовуючи легку бездротову систему відео Mars 4K від Hollyland . Передавач має входи HDMI та SDI, а приймач пропонує виходи SDI та HDMI. Він відрізняється надзвичайно низькою затримкою 0,06 с при прямій видимості до приймача до 450 футів.

Використовуючи Hollyview для iOS або Android, ви можете відстежувати передачу відео в режимі реального часу через з'єднання Wi-Fi на планшет або смартфон. Пристрої також оснащені вбудованим сканером для вибору найбільш чіткої частоти для вашої передачі. Передавач та приймач Mars 4K мають компактні розміри, оснащені яскравим сенсорним РК-дисплеєм для налаштування та мають корозійностійкий корпус. Кожен пристрій може живитися від джерела USB Type-C, що додається блокуючого адаптера постійного струму або від окремо доступної батареї типу L-серії з використанням додаткової акумуляторної пластини.

    Ключова особливість:

Передача відео UHD 4K

Mars 4K підтримує передачу відео у форматі UHD 4K30 для вимогливих відеооператорів, яким потрібні можливості виробництва з високою роздільною здатністю. Mars 4K також підтримує формати FHD та HD з різною частотою кадрів, наприклад 24, 30 та 60p.

Великий радіус дії та низька затримка

Mars 4K забезпечує дальність прямої видимості 450 футів та наднизьку затримку 0,06 с. Модернізований двоядерний чіп кодека забезпечує швидкість передачі 12 Мбіт/с.

Інтерфейси HDMI та SDI

Mars 4K підтримує вхід та вихід HDMI та SDI для розширення можливостей підключення та сумісності. Порти SDI забезпечують розширену гнучкість частоти кадрів для стандартів частоти кадрів мовлення та виробництва, а також сумісність під час виробництва та постпродакшну.

Чинник форми

Mars 4K відрізняється стійкістю до корозії та зносу, що забезпечує довговічність. Форм-фактор конструкції оптимізує операційну функціональність для швидких конфігурацій із приєднаними кулеподібними антенами без розгойдування.

Інтелектуальне сканування каналів

Варіанти розподілу каналів дозволяють здійснювати безперешкодну передачу. Стабільне з'єднання можливе автоматично під час запуску. Інтелектуальне сканування каналів допомагає визначити, які з них зайняті та доступні для вибору.

Кольоровий сенсорний РК-екран

Mars 4K оснащений кольоровим сенсорним РК-дисплеєм зі зручним інтерфейсом користувача, який забезпечує швидке налаштування і перевірку стану. Його кнопка в стилі геймпада значно полегшує налаштування.

Декілька варіантів живлення

Mars 4K підтримує різні варіанти живлення постійного струму: коаксіальний вхід від 6 до 16 В постійного струму, батареї L-серії/NP-F та зарядні пристрої USB Type-C.

    Моніторинг додатків

  • Додаток Hollyview для Android та iOS дозволяє відстежувати передачу на смартфоні або планшеті. Він дозволяє передавати на додатки та приймачі у таких конфігураціях:
  • Передавач до 1 приймача + 2 додатки
  • Передавач до 4 додатків
  • Монітор бездротового приймача Mars M1 з 1 приймачем та 2 додатками

Теги: MARS 4K, MARS4K, Hollyland Mars 4K

Hollyland Mars 4K Wireless Video Transmission System Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук