Система калібрування X-Rite i1Display Pro

(КОД:15401)
Система калібрування X-Rite i1Display Pro
X-Rite

Виробник: X-Rite

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо на карту Приват або Mono Банку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банку)

Код виробника

XRWVDC512
14 140 грн.

Система калібрування X-Rite i1Display Pro

Система калібрування X-Rite i1Display Pro
Характеристики:
 • Ергономічний та компактний дизайн
 • 3 вбудовані функції
 • Удосконалені фільтри та оптичні системи
 • Працює на всіх сучасних пристроях відображення
 • Можливість модернізації для майбутніх оновлень
 • Кріплення, що обертається, для дифузора і штатива
 • Основні режими та розширені режими
 • Вимірювання освітленості / Smart Control
 • Корекція мерехтіння
 • Інтелектуальне профіль для точності кольору
 • Автоматичне налаштування пристрою
X-Rite i1Display Pro - це система калібрування та профілювання для дисплея або проектора. Цей пристрій допомагає переконатися, що кольори на дисплеї збігаються з кольорами у вихідному зображенні або файлі. I1Display оснащений програмним забезпеченням i1Profiler для калібрування та профілювання всіх сучасних пристроїв відображення та проекторів, включаючи світлодіодні та широкоекранні РК-дисплеї. Він також є спектрально відкалібрований, що робить його оновлюваним для підтримки майбутніх технологій відображення. Використовуючи безкоштовну програму ColorTRUE, що завантажується, для iOS і Android, i1Display Pro також можна використовувати для калібрування деяких телефонів і планшетів.
Ергономічний дизайн системи включає 3 функції - вимірювання зовнішнього освітлення, профіль монітора і профіль проектора - ці функції входять в дуже витончений, компактний і повністю інтегрований пристрій без будь-яких додаткових частин. Спеціально розроблений набір фільтрів RGB забезпечує точні вимірювання кольору, а оптичний дизайн забезпечує високе відтворення на тому самому дисплеї та на різних типах дисплеїв для більш узгодженої кольору. Є також кронштейн для дифузора, що обертається, який можна використовувати як підставку для профілювання настільного проектора, вимірювання навколишнього освітлення або як кришку для оптичних приладів. Інтегроване кріплення для штатива чудово підходить для профілювання проектора у великих приміщеннях.
I1Display пропонує як базовий, так і розширений режими, що дає можливість вибрати найбільш підходящий для вас. Базовий режим пропонує простий інтерфейс із визначеними параметрами для швидкого переходу до професійного екранного кольору. Розширений режим пропонує параметри користувача для більш складних робочих процесів, щоб забезпечити високу якість кольору на моніторах і проекторах, а також засоби тестування дисплея та забезпечення якості.
Насолоджуйтесь практично необмеженим контролем точок білого, яскравості, контрастності, гами та багато іншого, а також профільуванням кількох моніторів та робочих груп. Інтелектуальне ітеративне профільування – це адаптивна технологія, яка вимірює та аналізує колірні можливості кожного унікального дисплея для підвищення точності профілю. Функція вимірювання зовнішнього засвітлення екрана автоматично визначає оптимальну яскравість дисплея для порівняння з дисплеєм, ґрунтуючись на вимірюванні умов освітлення. Інтелектуальне керування зовнішнього засвічення виконує вимірювання, компенсацію та поточний моніторинг умов навколишнього освітлення, дозволяючи вам вирішити, чи ви хочете, щоб система i1Display автоматично налаштовувала ваш профіль або просто повідомляла вас про зміну умов навколишнього освітлення.
Функція вимірювання мерехтіння вимірює та регулює профілі дисплея для зменшення коефіцієнта контрастності, викликаного падінням світлового відблиску (або відблисків) на поверхню дисплея. Точно вимірюючи ефективний коефіцієнт контрастності дисплея, ви отримаєте точніший профіль дисплея. Технологія автоматичного керування дисплеєм автоматизує налаштування апаратного забезпечення вашого дисплея, включаючи яскравість/підсвічування, контрастність та колірну температуру, щоб прискорити процес профілювання та усунути ручні налаштування.
Ви можете повторно використовувати налаштування профілю на кількох дисплеях, підключених до одного і того ж комп'ютера або кількох комп'ютерів у робочій групі. Зображення до і після відображаються миттєво, а зручне нагадування профілю дозволяє дізнатися, коли настав час переналаштувати ваш дисплей.
Коли справа доходить до якості відображення, ця система може виконувати візуальну перевірку з використанням попередньо визначених користувачем зображень. Пристрій може виконувати валідацію на основі вимірювань трьома різними способами: Використовуючи стандартні цільові показники та набори даних (таких як SWOP, Gracol і Fogra); використовуючи кольори та бібліотеки PANTONE; або використовуючи кольори, витягнуті з зображень користувача. Ви також можете скористатися заданим користувачем допуском PASS/FAIL deltaE для середніх та максимальних значень.
Специфікація:
Системні вимоги
Macintosh:
Mac OS X 10.7.x, or 10.8.x, 10.9.x та Yosemite
512 MB RAM (2 GB рекомендується)
Intel Core 2 Duo CPU або краще
500 MB місця на жорсткому диску
Живлення від порту USB
Роздільна здатність монітора 1024 x 768 пікселів або вище
Нові драйвери для відеокарти
DVD-привід або високошвидкісне підключення до Інтернету для встановлення, завантаження та автоматичного оновлення програмного забезпечення
Користувач повинен мати права адміністратора для встановлення та видалення програми
Windows:
Microsoft Windows 8.1, 8 чи 7
512 MB RAM (2 GB рекомендується)
Intel Core 2 Duo або AMD Athlon XP або краще
500 MB місця на жорсткому диску
Живлення від порту USB
Роздільна здатність монітора 1024 x 768 пікселів або вище
Для підтримки двох дисплеїв потрібні або дві відеокарти або дві відеокарти з подвійною головкою, що підтримують завантаження двох відео LUT
Мережевий адаптер та драйвер
DVD-привід або високошвидкісне підключення до Інтернету для встановлення, завантаження та автоматичного оновлення програмного забезпечення
Користувач повинен мати права адміністратора для встановлення та видалення програми
Сумісність ColorTRUE
Apple iOS:
iPad 2, 3rd ген, 4th ген, Air, Mini, & Mini 2nd ген на iOS 7.x або новіший
iPhone 4, 4S, 5, 5C, & 5S на iOS 7.x або новіший
iPod Touch на iOS 7.x або новіший
Google Android:
Samsung Galaxy на Android 4.0.4 або новіший
Google Nexus на Android 4.0.4 або новіший
Asus Transformer на Android 4.0.4 або новіший
HTC One на Android 4.0.4 або новіший
Реєстрація:
Для отримання технічної підтримки X-Rite протягом гарантійного терміну потрібна реєстрація продукту. Реєстрація може здійснюватися безпосередньо через програмне забезпечення на нашому веб-сайті або по телефону. Користувачам рекомендується зареєструвати продукт протягом перших 30 днів використання.
Мови інтерфейсу:
Китайська, англійська, французька, німецька, італійська, японська, португальська, іспанська, російська.

Система калібрування X-Rite i1Display Pro Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук