Політика Безпеки


Адміністрація Інтернет-магазину BigggSale.com гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.



Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин BigggSale.com гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення.



Для реєстрації на сайті магазина, користувач зобов'язаний внести персональну інформацію, таку як, ім'я, прізвище, адресу, E-mail, телефон і т.п.



Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з вами зв'язатися, а служба доставки змогла доставити замовлений вами товар в потрібне місце в термін. Крім того, зареєструвавшись, ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальні умови.



Магазин BigggSale.com забезпечує безпеку облікових записів користувачів від несанкціонованого доступу. Для доступу до закритої персональної частини сайту (Особистий кабінет), користувач повинен ввести ідентифікатор користувача (логін і пароль). Користувач зобов'язаний зберігати дані свого облікового запису в таємниці. Забороняється передавати цю інформацію третім особам. Якщо користувач вважає, що пароль став небезпечний, він може змінити його після входу в Особистий кабінет.



Інтернет-магазин BigggSale.com може використовувати ваші контактні дані та дані про ваших діях на сайті, щоб формувати для вас індивідуальну рекламу, яку ви будете отримувати як по електронній пошті так і за допомогою інших доступних Інтернет-сервісів.