Система калібрування X-Rite ColorChecker Classic Card

(КОД:21179)
Система калібрування X-Rite ColorChecker Classic Card
X-Rite

Виробник: X-Rite

Дивитися всі моделі

Відправлення в день замовлення.

Пн.-Пт. до 17:00, Сб. до 14:00

Зручні варіанти оплати

Приймаємо на карту Приват або Mono Банку

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

(від 2000грн при оплаті на карту банку)

Код виробника

MSCCC
4 200 грн.

Система калібрування X-Rite ColorChecker Classic Card

Мішень ColorChecker забезпечує точне відтворення зображень, при якому фотографи можуть передбачити і управляти тим, як виглядають кольори, під будь-яким освітленням. Кожен з 24 кольорів відповідає кольору реального об'єкта і відображає світло в точності так само, як його прототип.

    24-Пільна класична мішень ColorChecker - це матриця з 24 розроблених на основі наукових досліджень природних, хроматичних, первинних і монохромних забарвлених квадратів з великим спектром кольорів. Багато з цих квадратів копіюють кольору реальних об'єктів: людської шкіри, зелені листя і блакитного неба. Так як вони відтворюють кольори своїх прототипів і відбивають світло у всіх частинах видимого спектру в точності так само, кольору квадратів будуть збігатися з квітами об'єктів природного середовища під будь-яким освітленням і при будь-якому процесі відтворення кольору. ColorChecker Classic також може використовуватися для побудови балансу білого Вашої цифрової камери, що гарантує точний, однорідний і нейтральний білий колір в будь-яких умовах освітлення.

    Щоб зіставити кольору на цифрових знімках з реальними знімаються сценами або тестовими мішенями, просто розмістіть ColorChecker на своєму першому знімку, якщо Ви знімаєте в JPEG або на плівку, або на будь-якому по порядку знімку, якщо Ви знімаєте в RAW. Пізніше, в студії, по цьому знімку Ви зможете порівняти, виміряти і проаналізувати відмінності у відображенні кольору в будь-якій системі відтворення кольору. Цей об'єктивний стандарт допоможе Вам уникнути дорогих помилок і запізнілою корекції шляхом проб і помилок.

COLORCHECKER CLASSIC МАЄ САМІ РІЗНОМАНІТНІ ЗАСТОСУВАННЯ, У ТОМУ ЧИСЛІ:

  • Цифрову фотографію: Оцінюйте зображення, поправляйте баланс білого і робіть корекцію
  • Традиційну фотографію: Оцінюйте плівки, освітлення, фільтри і паперу
  • Поліграфію: Оцініть якість будь-якого друкованого або кольоропробного процесу
  • Кінематографію (телебачення і відео): Оцінюйте камери, освітлення та плівки

Система калібрування X-Rite ColorChecker Classic Card Відгук

В цього товару немає відгуків.

Написати відгук